کسب درآمد

برای کسب درآمد در سایت سیلزبوک ابتدا در سایت ثبت نام نمایید . و با معرفی سایت سیلزبوک به افراد و شرکت ها از یک درآمد قطعی و مادام العمر برخوردار شوید . شماره موبایلی که با آن در سایت ثبت نام نموده اید به عنوان شناسه شما جهت کسب درآمد استفاده خواهد شد .بدین معنا که وقتی کاربری را به سایت معرفی می کنید متذکر شوید همان شماره موبایل را در فرم ثبت نام به عنوان " موبایل معرف " قید کنند در این صورت پس از فعالسازی اکانت و پرداخت هزینه اکانت و همچنین هر بار شارژ حساب توسط شخص معرفی شده ، هدیه معرفی و همچنین هدیه شارژ حساب به حساب کاربریتان در سایت افزوده و قابل برداشت می باشد .

 

مدت تست هدیه شارژ تخفیف به معرفی شده - تومان هدیه معرفی - تومان هزیه اکانت سالانه - تومان نوع اکانت
2 روز 10% مبلغ 5000 10000 25000 حقیقی
4 روز 10% مبلغ 10000 20000 50000 حقوقی

 

هدیه معرفی : مبلغی است که به عنوان هدیه معرفی افراد و شرکت ها به ازای هر بار فعالسازی و تمدید سالانه اکانت توسط معرفی شده ، به اعتبار معرف در حساب کاربری افزوده و قابل برداشت می باشد . یعنی شخص یا شرکت معرفی شده هر تعداد سال که هزینه اکانت را پرداخت و اکانتش را فعالسازی کند ، هدیه معرفی به معرف تعلق گرفته و به اعتبارش در سایت افزوده می گردد .

تخفیف به معرفی شده : مبلغی است که به ازای هر بار فعالسازی اکانت در صورت داشتن معرف از هزینه سالانه اکانت به عنوان تخفیف کاسته می شود . یعنی به ازای هر سال که معرفی شده هزینه اکانت را بپردازد و اکانتش را فعالسازی کند از این تخفیف بهره مند خواهد بود .

هدیه شارژ : مبلغی است که به ازای هر بار شارژ حساب توسط معرفی شده ، 10% مبلغ شارژ شده ،  به حساب معرف به عنوان هدیه شارژ افزوده می گردد. 

مدت تست : مدت زمانی است که اکانت به صورت رایگان در دسترس می باشد تا افراد و شرکت ها با سایت آشنا شده و در صورت تمایل برای یکسال اکانت خود را با پرداخت هزینه اکانت فعال کنند . 

  ¬ لطفا زمینه های فعالیت خود را از لیست زیر انتخاب نمایید و گزینه بروزرسانی را کلیک نمایید.

  ¬ زمینه های فعالیت شما:

     ویرایش زمینه های فعالیت:

  در حال بارگزاری لیست زمینه های فعالیت ...

    ¬ تغییر تصویر پروفایل:

    ¬ تصویر خود را در فرمت jpg,png,gif ابعاد (180×180) انتخاب و سپس بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.

    ¬ تغییر تصویر کاور:

    ¬ تصویر خود را در فرمت jpg,png,gif ابعاد (200×900) انتخاب و سپس بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمایید.